BROWZWEAR İLE GERÇEKÇİ 3D

Dijital dönüşümünüzün başarısı, ilk olarak dijital numunelerinizin gerçekçiliğine ve ikinci olarak da 3D teknolojinizin iş akışınıza entegrasyonuna bağlıdır. Browzwear ve Polytropon her ikisini de sağlar.

3D ile Hızlı Bir Şekilde Tasarım

3D ile hiç olmadığı kadar hızlı tasarım yapın ve bu tasarımlarınızı kesmeden veya dikmeden görselleştirin. Browzwear’ın 2D/3D senkronize araçları 3D çizim, 2D kalıp tasarımı, kumaş rengi ve rapor tekrarı, baskı ve kumaş konumlandırma, kırpma, ölçeklendirme ve döndürmenin yanı sıra akıllı fermuarlar, düğmeler ve daha fazlasını içerir. Kalıp becerisine ihtiyacınız yoktur.

Adobe ve Browzwear arasında Kesintisiz İş Akışı

Adobe Creative Suite kullanıyorsanız, araçlarımız ile Illustrator veya Photoshop arasında anlık senkronize bir şekilde çalışabilirsiniz.

Gerçekçi ve Doğru Kumaş Simülasyonu

İleri derecede hassas 3D kumaş simülasyonumuzla, herhangi bir kumaşın gerçekte insan vücudunda nasıl katlanma ve dökülme yapacağını görselleştirebilirsiniz.

3D Model Üzerinde Gerçekçi Fit Kontrolü

Tasarımın yanı sıra üretim de yapıyorsanız, tasarımın erken aşamalarında kalıbın fitini dijital olarak test etmeniz gerekmektedir. Browzwear size herhangi bir avatarın farklı pozlarında kalıbın baskı ve gerginlik haritalarını inceleme fırsatı sunar.

Modellerinizi Zahmetsizce Gösterin

Dijital numuneleriniz hazır, peki bunları nasıl paylaşabiliriz? Browzwear’ın Stylezone platformu giysi, aksesuar, gerçekçi kıyafet fotoğrafları ve Raytrace render teknolojili turntable görüntülerini paylaşmayı kolaylaştırır. Elde ettiğiniz renderlarınızı yöneticileriniz, müşterileriniz, tedarikçileriniz, görsel düzenleme ve pazarlama ekiplerinizle paylaşabilirsiniz.