HAZIR GİYİM ÜRETİCİSİ İÇİN PLM

Yönetmeniz gereken birçok ayrıntı var ve öncelikle bunları doğru anlamanız şart. Tasarımlarınızı, numunelerinizi ve fiyat tekliflerinizi yaptıktan sonra bunları zamanında,karlı bir şekilde üretmek ve teslim etmek durumundasınız. Bu süreçte hatalardan ve bizi yavaşlatan noktalardan kurtulmanız gerekiyor. Model gelişimini sıfırdan planlayan ve izleyen dijital bir iş akış sistemi; tüm ekibinizle aynı noktada olmanın, termin tarihlerini yakalamanın ve hızlı bir şekilde üretime geçmenin tek yoludur. 1C PLM; ürün veya süreçteki herhangi bir karmaşıklığı yönetmek için geliştirilmiştir.

Koleksiyon Planlama

1C PLM; ürün gamını planlamak, izlemek ve performans hedeflerinin yakalandığından emin olmak için tüm araçları size sunar. Koleksiyonu, ilerlemeyi seçtiğiniz bir değişkene göre analiz edip grafiklendirebilirsiniz.

Maliyet Senaryoları

Herhangi bir ürün veya malzeme için birden fazla para birimiyle ve tedarikçiyle tamamen özelleştirilebilir maliyet şablonu çalıştırabilirsiniz. Kumaş tüketimi gerçek pastal verilerine bağlanabilir. Kumaş maliyetini iplik seviyesine kadar indirgeyebilirsiniz. Ayrıca maliyetlendirme, herhangi bir renk/beden kombinasyonu için ayrı ayrı olarak da yapılabilir.

Zaman ve Faaliyet Planları

Kaliteyi sağlamak için zaman, faaliyet planları ve yapılacaklar listesi ile tüm süreçleri takip ediyorsunuz. Yaklaşan olası gecikmeler ve beklenmedik değişiklikle ilgili sizi uyaran bir bildirim sistemi oluşturabilirsiniz.

Detaylı Teknik Föy Hazırlama

1C PLM, tasarlanan modelin teknik özelliklerinin her yönüyle ilgilenir. – her seviyede – Yani teknik özellikleriniz %100 üretime hazır halde bulunur. Zorlu bir senaryonuz var mı? Bizim çözümümüzü görmek ister misiniz?

Ürün Tedariği

Tedarikçilerinizin ve fason üreticilerinizin performans değerlendirmelerini, sertifikalarını, uygunluklarını, üretim yeteneklerini ve kapasitelerini ihtiyaçlarınıza göre görüntüleyin, arayın, yönetin ve eşleştirin.